Dj Dünyası

WwW.DjMagazin.Tr.Cx

AnasayfaSSSAramaKayıt OlÜye ListesiKullanıcı GruplarıGiriş yap

Paylaş | 

Güzel bir Oyun Sitesi Bulamadınız mı ?

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
nullsix

MesajKonu: Güzel bir Oyun Sitesi Bulamadınız mı ?   Çarş. Ara. 05, 2012 2:58 am

İnternette sizin hoşunuza gidecek şöyle kaliteli bir oyun sitesi bulamadınız mı ? Eğer bulamadıysanız hemen size oyunyolu.net isimli siteyi işaret ediyorum. Web aleminde artık her geçen gün yeni yeni siteler açılıyor. Bilhassa oyun sektöründe o kadar fazla web sitesi var ki, içlerinden hangisine gireceğimizi dahi zaman zaman şaşırıyoruz. Lakin bu kadar bol site arasında adam gibi yayın yapan site adedi, bir elin parmaklarını ya geçer ya geçmez. İşte sizlere Türkiye'de yayın yapmakta olan ve gerçekten kaliteli bir hizmet anlayışı sunan oyun sitesi Oyunyolu.net'i bugün anlatacağım. Bu sitede beceri oyunları sevenler için de oyunlar vardır, yemek pişirme oyunları sevenler için de oyunlar vardır. Zeka oyunları oynamalıyım diyenlere de oyunlar vardır, araba sürmeyi ve araba yarıştırmayı sevenler için de oyunlar vardır. Bu adreste her zevke her isteğe göre oyunlar kendine yer bulmuştur. Sorarsanız bana sitedeki en beğendiğin oyun hangisi diye, ben size Mahjong oyunu derim. Mahjong adlı 'oyun' demek aslında yanlış olur. Zira mahjong, bir oyun serisidir. Yani çok fazla oyundan oluşmaktadır. Ben bu oyunun tüm serilerini defalarca oynamış biriyim. Ve her oynayışım bittikten sonra içimden bir ses, tekrar oynamalısın diyor. Yani kendimi bir türlü 'yeniden oyna' butonuna basmaktan alıkoyamıyorum. Bu internet sitesi, benim nefsimi kontrol etmemi zorlaştırıyor. Site o kadar güzel ve o kadar kaliteli ki, burada geçirdiğim zaman sanki jet gibi geçiyor. Burada harcadığım zamanın hiç farkına varmadığımı belirtmem gerekir. Lafı da fazla uzatmayı düşünmüyorum. Zira oyunyolu isimli siteyi bu kadar övdükten sonra, içimden bir ses hemen siteye gir ve kaldığın oyundan devam et diyor. Dolayısı ile ben sözlerimi burada noktalıyorum arkadaşlar ve hemen oyunyolu.net adresine giriyorum. Eğer varsa benimle beraber bu siteye girmek isteyen, hemen tarayıcısına oyunyolu.net yazsın ve eğlencenin tadını çıkarsın.
Kullanıcı profilini gör

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Adını Feriha Koydum Dizisi ilk ve tek Fan Sitesi!
» HayatPc Forum
» Sıla Fan Sitesi