Dj Dünyası

WwW.DjMagazin.Tr.Cx

AnasayfaSSSAramaKayıt OlÜye ListesiKullanıcı GruplarıGiriş yap

Paylaş | 

Bioxcin ile Saç Dökülmesini Engelleyen Bitkisel Şampuan

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
nullsix

MesajKonu: Bioxcin ile Saç Dökülmesini Engelleyen Bitkisel Şampuan   Cuma Haz. 13, 2014 11:08 pm

Saçlarımın ilk dökülmeye başladığını fark ettiğim günü hiç unutamıyorum. İlk başlarda geçici bir durum olduğunu düşünmüştüm ya da ben öyle olmasını istediğim için kendimi kandırıyordum. Ama dökülme hızlanıp özellikle yan taraflarda açılmalar başlayınca kendimi kandırdığımı anladım ve olaya hemen müdahale etmeye başladım. İlk olarak en bilindik ve pahalı saç bakım ürünlerinin hepsini aldığım ürünü bitirene kadar denedim diyebilirim. Ancak hiçbirisinden kesin bir sonuç alamadım. Hatta içerisindeki bazı maddeler dökülmeyi daha da hızlanırdı diyebilirim.
Neyse ki en sonunda yakın bir dostumun tavsiyesi üzerine Bioxcin kullanmaya başladım. Kullanmaya başladığım ilk bir haftanın sonunda saçlarımdaki dökülme tamamen durdu. Bu benim için son derece sevindirici bir haberdi. Artık saçlarımı kaybetmeyecektim. Aynı zamanda da bir şampuan olan Bioxcin sayesinde saçımın gereksinimi olan diğer bakımlarını da yapabiliyordum. Saçlarım hiç olmadığı kadar parlak ve canlı duruyorlardı artık. Kullanmaya devam ettiğim sonraki aylarda ise dökülmelerin meydana geldiği yerlerde yeni saç tellerinin çıkmaya başladığını gördüğümde ise iyi ki o yakın dostumu dinlemişim dedim. Bana sorarsanız saç dökülmesine karşı bitkisel şampuanlar arasında en iyisi kesinlikle Bioxcin.

http://www.bioxcin.com.tr/ ( Bioxcin.com.tr )
Kullanıcı profilini gör

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası