Dj Dünyası

WwW.DjMagazin.Tr.Cx

AnasayfaSSSAramaKayıt OlÜye ListesiKullanıcı GruplarıGiriş yap

Paylaş | 

Diyetisyenim Bağırsak Sağlığım İçin Psyllium Husk Fiber diyo

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
nullsix

MesajKonu: Diyetisyenim Bağırsak Sağlığım İçin Psyllium Husk Fiber diyo   Perş. Tem. 24, 2014 7:22 pm

Diyetisyenim Bağırsak Sağlığım İçin Psyllium Husk Fiber Önerdi

Ben önceden zayıflamanın tek yolunun fazla yemek yememekten geçtiğini zannederdim. Ancak bir diyetisyene gittikten sonra zayıflama konusundaki tüm bildiklerim değişti. Gittiğim diyetisyenim bana ilk olarak bu güne kadar bildiğim ve uyguladığım tüm diyet ve ilaçları unutmamı söyledi. Kendisi bana basit bir diyet yazdı ve Nutraxin Psyllium Husk Fiber denen bitkisel bir ürün tavsiye etti. Daha önce bu ürünün adını bile duymamıştım. Kendisine ne olduğunu sorduğumda bana zayıflamak için bağırsakların sağlıklı ve düzenli bir şekilde çalışmasınında çok önemli olduğunu söyledi. Bu nedenle bu ürünü kullanarak tüm bunları gerçekleştirebileceğimden bahsetti. Ayrıca Nutraxin Psyllium Husk Fiber'i yemeklerden önce almayıda ihmal etmememi istedi. Bende doktorumun tüm dediklerini aynen uyguladım. İki ayda yaklaşık on kilo vermeyi başardım. Kendimi artık daha sağlıklı ve zinde hissediyorum. Bana göre zayıflama konusunda her ne kadar hangi diyetisyene gittiğiniz önemli olsada o diyetisyenin size vereceği ürünlerde çok önemli. Ben Nutraxin Psyllium Husk Fiber sayesinde fazla kilolarımdan kurtulmayı başardım. Sizlerde aşırı kiloluysanız mutlaka bu ürünü denemelisiniz.

kabızlık - Nutraxin.com.tr
Kullanıcı profilini gör

Diyetisyenim Bağırsak Sağlığım İçin Psyllium Husk Fiber diyo
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası